Naše ceny

Veškeré návrhy, ideová schémata, projekční činnost a poradenské služby jsou zdarma.

Montážní, instalační a programovací činnost 350,- Kč/hod

Dopravné Praha ................................................................................................ 350,- Kč

Dopravné mimo Prahu do 30 km od Loucká 575, Praha 4 ................................................. 350,- Kč

Dopravné mimo Prahu nad 30 km od Loucká 575, Praha 4 ................................................. 6,48 Kč/km

V případě, že je nutné při návštěvě nebo instalaci parkovat vozidlo na placeném parkovišti, je toto parkovné přiúčtováno k dopravnému.


finance.jpg, 237kB

V případě návštěvy za účelem technického šetření a poradenské činnnosti je účtován pouze jednorázový poplatek 350,- Kč + dopravné a to i při časově náročnějších návštěvách.

V případě několikadenních montáží si hradíme ubytování v dostupných ubytovacích zařízeních z vlastních finančních zdrojů.

Při instalacích WATTrouterů používáme náhradní zdroje elektrické energie (elektrocentrály) pro osvětlení prostoru montáže a napájení počítače. Popřípadě i pro potřeby investora. Pohonné hmoty do těchto zdrojů elektrické energie nejsou účtovány.

Většina dodaného zboží jako zásobníkové ohřívače TUV, akumulační nádrže, akumulační kamna a přímotopné konvertory jsou dodávány za ceny internetových obchodů a velkoobchodů.

Naší odměnou je hodinová sazba, spokojenost investora a jeho doporučení jinému zájemci o naše služby.Předběžné ceny použitého elektroinstalačního materiálu do stávajícího domovního rozvaděče s WATTrouterem M SSR

Cena pro montáž jednoho jednofázového spotřebiče s možností dohřevu elektrickou energií v nízkém tarifu, včetně kabeláže a ostatního elektromontážního materiálu.

 • 9 036,- Kč
 • (Materiál zabere v rozvaděči 13 pozic)


  rozvadec.png, 1,0MB

  Cena pro montáž jednoho třífázového spotřebiče s možností dohřevu elektrickou energií v nízkém tarifu vč. kabeláže a ostatního elektromontážního materiálu

 • 10 372,- Kč
 • (Materiál zabere v rozvaděči 16 pozic)
  Pokud je v DR (domovním rozvaděči) nedostatek místa je nutno použít plastový rozvaděč na omítku v ceně 400 - 800,- Kč

  Rekognoskace rozvaděče, měření, montáž a programování WATTrouterů 6-8 hodin.

  Zásada : Nepracuji pro zprostředkovatele a stavební firmy !!!